2015. gada Sacensību un notikumu grafiks



JANVĀRIS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
20 Liepa Latvija 6 Komandu sacensības Zēni, jaunieši,kadeti, juniori BC CSK "Ferrum"
23-24 Kohtla-Järve Igaunija 35. A.Talpase turnīrs Zēni,jaunieši GR  
25 Kohtla-Järve Igaunija Nublust Nabiks I etapp zēni, jaunieši BC,BCS  
31 Viljandi Igaunija Internatinal kids tournament Zēni, meitenes 2004 un jaunāki BC,BCS  
FEBRUĀRIS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
1-2 Tartu  Igaunija Cīņa, fiziskie normatīvi Zēni, meitenes, jaunieši, kadeti BC,BCS  
6-7   Latvija Latvijas čempionāts Pieaugušie GR, BC, BCS  
6 - 7 Wolfurt Austrija 24 Flatz Open turnīrs Pieaugušie, juniori, kadeti BC,BCS  
13-15 Klippan Zviedrija Klippan Lady Open Pieaugušie, juniori, kadeti BCS  
15 Põltsamaa Igaunija Rahvusvahelised laste karikavõistlused jaunieši BC  
17 Rīga Latvija 6 komandu sacensības Zēni, jaunieši,kadeti, juniori BC CSK "Ferrum"
28 Cēsis Latvija Cēsu novada čempionāts BC 2015. Pārrobežu sadr. čemp. I. posms Pieaugušie, Zēni,meitenes,jaunieši BC,BCS CSK "Ferrum"
MARTS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
15 Põlva Igaunija Nublust Nabiks II etapp zēni, jaunieši BC; BCS
 
17 Staļģene Latvija 6 komandu sacensības Zēni, jaunieši,kadeti, juniori BC CSK "Ferrum"
13-14 Liepāja Latvija Latvijas meistarsacīkstes  Juniori GR, BC, BCS  
20-21 Rakvere Igaunija Georgija Luriha piemiņas turnīrs juniori, kadeti GR  
28-29 Rīga Latvija 18.FILA V.Freidenfelda BCSK kausa izcīņa Juniori GR, BC, BCS  
27-28 Tallina Igaunija Tallin Open 2015 zēni, meitenes, jaunieši,  GR,BC,BCS  
APRĪLIS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
11 Viljandi Igaunija XVII Kullo koiv piemiņas turnīrs Zēni, juniori BC  
12.nov Daugavpils Latvija Latvijas meistarsacīkstes Kadeti GR, BC, BCS  
19 Poltsama Igaunija EMV Juniori BC  
24.-25 Kohtla-Jarve Igaunija Mazais Lācis Jaunieši BC,BCS  
26. vai 27 Rīga Latvija K.Kundziņa meistarsacīkstes Jaunieši, kadeti BC, BCS,GR  
MAIJS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
9 Liepa Latvija Pārrobežu sadraudzības čempionāts II. posms Zēni,meitenes,jaunieši BC,BCS CSK „Ferrum”
22.-24. Dormagen Vācija Vācijas grand pri Kadetiem, sievietēm BS,BCS  
30 Polva Igaunija Open turnīrs zēni, meitenes, jaunieši, BC,BCS  
JŪNIJS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
1 vai 2 Rīga Latvija Rīgas centra rajona meistarsacīkstes  Jauniešiem BC,BCS  
6 Tartu  Igaunija G.Hakenšmita starptautisks turnīrs Kadeti, zēni GR, BCS  
JŪLIJS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
2-4 Cēsis Latvija Latvijas jaunatnes Olimpiāde Kadeti GR, BC, BCS
11 Līvi vai Drabeši Latvija Vidzemes reģionālās sacensības  Zēni, meitenes, jaunieši Pl cīņas CSK "Ferrum"
26 vai 27 Cēsis Latvija Cēsu kauss 2015  Zēni, meitenes, jaunieši, pieaugušie Pl cīņas CSK "Ferrum"
AUGUSTS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa   Atbildīgais
4-8   Serbija Eiropas čempionāts kadetiem Kadeti BC,BCS,GR  
8 Viljandi Igaunija Pludmales cīņas Zēni, meitenes, jaunieši, juniori, kadeti, pieaugušie Pl cīņas  
8 Paistu Igaunija čempionāts Zēni, jaunieši, juniori BC  
25.-30. Sarajeva Bosnija-hercogovina Pasaules čempionāts kadetiem Kadeti BC,BCS,GR  
SEPTEMBRIS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa   Atbildīgais
4.-6. Zaube Latvija Pārrobežu sadraudzības čempionāts  III. posms Zēni, meitenes, jaunieši    CSK ''Ferrum"
8   Latvija 6 Komandu sacensības zēni, meitenes, jaunieši, kadeti BC CSK "Ferrum"
19 Vohma Igaunija Nublust Nabiks III zēni, jaunieši    
19 Viru Igaunija   Meitenes,jaunieši GR, BCS  
26 Jelgava Latvija Jelgavas čempionāts zēni, meitenes, jaunieši BC,BCS  
OKTOBRIS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
6   Latvija 6 Komandu sacensības zēni, meitenes, jaunieši, kadeti BC CSK "Ferrum"
9-11 Klaipēda Lietuva   Jaunieši, kadeti BC  
16-17 Bauska Latvija Latvijas meistarsacīkstes Jaunieši  GR, BC, BCS  
24 Rakke Igaunija Nublust Nabiks IV etapp zēni, jaunieši BC  
NOVEMBRIS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
10   Latvija 6 Komandu sacensības zēni, meitenes, jaunieši, kadeti BC CSK "Ferrum"
21 Viljandi Igaunija Baltijas kauss pieaugušie,juniori, kadeti BC  
20-21 Viljandi Igaunja Viljandi 2015 jaunieši BC  
22 Põltsamaa Igaunija Nublust NAbiks V etapp zēni, jaunieši    
27-29 Helsinki Somija Helsinki Open 2015 zēni, meitenes, jaunieši, kadeti BC,BCS,GR  
29 Põltsamaa Igaunija EMV Meitenes BCS  
DECEMBRIS
Datums Pilsēta Valsts Sacensību nosaukums Vecuma grupa Cīņas veids Atbildīgais
4-5 Kohtla-Jarve Igaunija Kuldkaru Open Jaunieši BC  
5 Viljandi Igaunija M.Kleina 53.piemiņas turnīrs Zēni, jaunieši. juniori, kadeti, pieaugušie BC  
8   Latvija 6 Komandu sacensības zēni, meitenes, jaunieši, kadeti BC CSK "Ferrum"
19 Tartu  Igaunija   zēni, meitenes, jaunieš, kadeti BCS,GR  
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .